Garaże blaszane

Firma STALSYSTEM to firma prężnie rozwijająca się działająca na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju garażami blaszanymi.

Informacje o ratach

Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która jest już dostępna w systemie ratalnym!
Zapraszamy do składania zapytań!

Transport i montaż

Specjaliści firmy STALSYSTEM
fachowo zamontują garaż blaszany
i to zupełnie bezpłatnie!
  • prom
  • prom
  • prom
  • prom

Kontakt z nami

tel. 797 463 288
739 280 739

Hale i wiaty

Firma STALSYSTEM oferuje również swoim Klientom HALE i WIATY o konstrukcji lekkiej, czyli wykonanej z kształtowników, ceowników i profili zamkniętych. Konstrukcja dobierana jest indywidualnie do wielkości hali, czy wiaty. Państwo podają nam wymiary, a nasi pracownicy dopasują odpowiedni materiał do wykonania konstrukcji, tak aby spełniała wszystkie normy technologiczne i bezpieczeństwa.
Wszystkie elementy hal i wiat blaszanych są ze sobą spawane w jednej płaszczyźnie i tworzą jednolity element konstrukcyjny, do którego jest mocowana blacha ogniowo ocynkowana o trapezie T7 (trapez 7 mm wysokości) w I gatunku, lub w kolorze dostępnym z palety RAL. W ten sposób powstają gotowe elementy, które są transportowane w miejsce montażu wskazanego przez klienta, a następnie skręcane ze sobą za pomocą śrub stalowych, co tworzy nam solidną, mocną konstrukcję hali i wiaty.
Charakterystyczną cechą hal blaszanych magazynów, czy wiat jest przede wszystkim szybkość realizacji zamówienia, łatwość montażu, możliwość wykonania dowolnego projektu i aranżacji przy jednoczesnym zachowaniu wymogów bezpieczeństwa, estetyki oraz trwałości konstrukcji. Każdą jedną przygotowaną na wymiar konstrukcję można skonfigurować według własnych potrzeb i dodatkowo wyposażyć w drzwi, otwory okienne, bramy uchylne, dowolny kolor blachy z palety RAL, jak również w konstrukcję z kształtowników ocynkowanych.
Nasi wyspecjalizowani pracownicy wykonują profesjonalny montaż zupełnie za darmo na terenie całego kraju. Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców, osób prywatnych jak również dla rolników.
 

Hale i wiaty sprawdzają się jako:
  • pomieszczenia pod działalność gospodarczą
  • magazyny na asortyment różnego typu (np. budowlany)
  • schowek na maszyny rolnicze nietypowych rozmiarów (ciągniki, przyczepy, kombajny)
  • warsztaty
  • hale handlowe
  • kioski, pawilony i inne
Zapraszamy do skorzystania z oferty, nasi pracownicy służą fachową pomocą i miłą obsuługę. Istnieje możliwość zakupienia hali i wiaty w systemie ratalnym - o szczegóły prosimy o kontakt. Hale i wiaty to alternatywa dla obiektów murowanych, które wymagają dużych nakładów finansowych.

W ofercie posiadamy również garaże blaszane oraz bramy garażowe.

Galeria zdjęć:

Zapytaj o cenę garażu!

Zapraszamy wszystkich do skalkulowania ceny garażu blaszanego przed zakupem i porównania naszej oferty z innymi.

Potrzebujesz pomocy?

Wszystkie najczęściej zadawne pytanie dotyczące garaży blaszanych oraz naszej oferty znajdziesz tutaj!

Symulator kolorów garaży

Zasymuluj kolory dla swojego nowego garażu. Wypróbuj najrozmaitsze kombinacje i sam zdecyduj, jaki ma być Twój garaż