Garaże blaszane

Firma STALSYSTEM to firma prężnie rozwijająca się działająca na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju garażami blaszanymi.

Informacje o ratach

Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która jest już dostępna w systemie ratalnym!
Zapraszamy do składania zapytań!

Transport i montaż

Specjaliści firmy STALSYSTEM
fachowo zamontują garaż blaszany
i to zupełnie bezpłatnie!
  • prom
  • prom
  • prom
  • prom

Kontakt z nami

tel. 797 463 288
739 280 739

Garaże blaszane wielostanowiskowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również garaże blaszane wielostanowiskowe. Oferta ta skierowana jest głównie do osiedli mieszkaniowych jak i również domków wielorodzinnych. Wielostanowiskowy garaż blaszany to przede wszystkim wygoda i komfort, który rozwiąże Twój problem z miejscem parkingowym, jak również z miejscem na różne akcesoria przydatne w gospodarstwach domowych, na które nie mamy miejsca pod dachami naszych domów.
Garaż blaszany wielostanowiskowy wykonany jest z kształtowników zimno giętych dobranych indywidualnie do wielkości konstrukcji, tak aby spełniała wszystkie wymogi bezpieczeństwa, jak również normy wyznaczone przez Klienta (a więc konkretna szerokość i wysokość, kolor, itp.). Szkielet blaszka zabezpieczony jest farbą podkładową, a następnie obity blachą ocynkowaną ogniowo w I gatunku.
Ściany pokryte są blachą o trapezie T – 7(7 mm wysokości) natomiast dach T-14(14 mm). Blacha mocowana jest do konstrukcji za pomocą aluminiowych nitów. W ten sposób powstają gotowe elementy, które są transportowane do Klienta i podczas montażu skręcone ze sobą śrubami. Na końcu przykręcany jest dach do stalowych poprzeczek tworząc konstrukcję dachową za pomocą blacho-wkrętów.
 

Dodatkowo GARAŻE BLASZANE WIELOSTANOWISKOWE mogą być wzbogacone o następujące opcje:
  • Blacha – grubsza 0,7 mm, kolor z palety RAL w połysku, lub w macie, jak również w strukturze drewna - złoty dąb i orzech. NOWOŚĆ - BLACHA ULTRASTIL
  • BRAMA- brama uchylna (podnoszona do góry) wykonana z profilu zamkniętego, wyposażona w sprężyny ułatwiające otwieranie oraz zamek z kompletem kluczy.
  • KONSTRUKCJA- może zostać wykonana z kształtowników, lub profili ocynkowanych zamiast pomalowanych farbą podkładową. Istnieje również możliwość wykonania dodatkowych wzmocnień konstrukcji.
  • DODATKOWE DRZWI i OTWORY OKIENNE.
Jak przygotować podłoże garażu blaszanego

Galeria zdjęć:

Zapytaj o cenę garażu!

Zapraszamy wszystkich do skalkulowania ceny garażu blaszanego przed zakupem i porównania naszej oferty z innymi.

Potrzebujesz pomocy?

Wszystkie najczęściej zadawne pytanie dotyczące garaży blaszanych oraz naszej oferty znajdziesz tutaj!

Symulator kolorów garaży

Zasymuluj kolory dla swojego nowego garażu. Wypróbuj najrozmaitsze kombinacje i sam zdecyduj, jaki ma być Twój garaż