Garaże blaszane

Firma STALSYSTEM to firma prężnie rozwijająca się działająca na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju garażami blaszanymi.

Informacje o ratach

Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która jest już dostępna w systemie ratalnym!
Zapraszamy do składania zapytań!

Transport i montaż

Specjaliści firmy STALSYSTEM
fachowo zamontują garaż blaszany
i to zupełnie bezpłatnie!
  • prom
  • prom
  • prom
  • prom

Kontakt z nami

tel. 797 463 288
739 280 739

Garaże blaszane nietypowe

Firma STALSYSTEM oferuje również garaże blaszane w opcji nietypowej, a więc dowolnych rozmiarów według koncepcji i zapotrzebowania klienta. Tego typu garaż blaszany jest wykonywany na zamówienie - Państwo podają nam wymiary takie jak wysokość, szerokość, długość i dodatkowe wyposażenie, a my zajmiemy się resztą.
Dobieramy odpowiedni materiał na konstrukcje garażu blaszanego tak, aby był solidny, bezpieczny i służył użytkownikom przez długie lata. Szkielet blaszaka jest pomalowany farbą podkładową, a następnie za pomocą aluminiowych nitów mocowana jest blacha np. ocynkowana, lub w kolorze z palety RAL. Istnieje również możliwość zastosowania blachy drewnopodobnej w kolorze złoty dąb i orzech. W ten sposób powstają gotowe elementy, które są transportowane do klienta i podczas montażu skręcane ze sobą mocnymi śrubami. Na końcu przykręcany jest dach do stalowych poprzeczek za pomocą blacho - wkrętów, co tworzy nam zwartą konstrukcję. Gwarancją bezpiecznego i długoterminowego korzystania z naszych garaży blaszanych jest prawidłowo wykonany montaż.
Tylko w naszej firmie do zakupionego blaszaka otrzymują Państwo profesjonalny montaż garażu blaszanego zupełnie za darmo na terenie całego kraju. Nasi montażyści, to wykwalifikowani pracownicy z długoletnim doświadczeniem.
 

Garaże blaszane nietypowe mogą być:
  • dowolnej szerokości, długości, wysokości
  • dowolnej konstrukcji kształtowniki, ceowniki, profile zamknięte pomalowane farbą podkładową, lub ocynkowane ogniowo
  • dowolny rodzaj blachy ocynkowanej ogniowo, kolor z palety RAL, ULTRASTIL oraz nowość w strukturze drewnopodobnej w kolorze złoty dąb i orzech
  • Każdy garaż blaszany może posiadać dodatkowe drzwi wejściowe, bramę wjazdową uchylną, otwory okienne oraz wiele innych ...
Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, estetyczne wykonanie, profesjonalną obsługę oraz terminową dostawę dodając do tego atrakcyjną cenę nasza oferta jest tym czego Państwo szukają.
Na każdy produkt zakupiony w naszej firmie otrzymują Państwo pisemną 12-miesięczną gwarancje oraz paragon, lub na życzenie fakturę VAT.
W razie pytań, lub wycen blaszanego garażu nietypowego prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.
Jak przygotować podłoże garażu blaszanego

Galeria zdjęć:

Zapytaj o cenę garażu!

Zapraszamy wszystkich do skalkulowania ceny garażu blaszanego przed zakupem i porównania naszej oferty z innymi.

Potrzebujesz pomocy?

Wszystkie najczęściej zadawne pytanie dotyczące garaży blaszanych oraz naszej oferty znajdziesz tutaj!

Symulator kolorów garaży

Zasymuluj kolory dla swojego nowego garażu. Wypróbuj najrozmaitsze kombinacje i sam zdecyduj, jaki ma być Twój garaż