Garaże blaszane

Firma STALSYSTEM to firma prężnie rozwijająca się działająca na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju garażami blaszanymi.

Informacje o ratach

Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która jest już dostępna w systemie ratalnym!
Zapraszamy do składania zapytań!

Transport i montaż

Specjaliści firmy STALSYSTEM
fachowo zamontują garaż blaszany
i to zupełnie bezpłatnie!
  • prom
  • prom
  • prom
  • prom

Kontakt z nami

tel. 797 463 288
739 280 739

Uchylne

Brama uchylna garażowa (podnoszona do góry) to sprawdzona prosta konstrukcja służąca użytkownikom przez długie lata. Przy zastosowaniu napędu automatycznego zyskuje jeszcze więcej na swojej funkcjonalności nie odbiegając od dużo droższych bram segmentowych.
Brama garażowa wykonana jest w całości z profila zamkniętego ocynkowanego, dobieranego indywidualnie do wielkości bramy, tak aby spełniała wszystkie normy technologiczne. Konstrukcja skrzydła bramy garażowej obita jest blachą trapezowaną, wąsko lub szeroko tłoczoną za pomocą nitów aluminiowych. Blachę możemy zamontować wzdłuż lub w poprzek bramy w dowolnym kolorze z palety RAL. Oferujemy również blachy drewno podobne w kolorze „złoty dąb” i „orzech” co ułatwia dobór bramy np. do stolarki okiennej.
Na życzenie klienta wykonujemy również dodatkowe drzwi przejściowe zwane potocznie „ furtką”, jak również ocieplenie bramy za pomocą styropianu i panela w kolorze białym. Dzięki zamontowanym sprężynom brama wsuwa się na prowadnicach do środka garażu nie zajmując miejsca przed garażem jak i w nim. Nasze bramy wyposażone są w zamki przystosowane do montażu napędu elektrycznego oraz zestaw kluczy. U nas nie ma wymiarów standardowych, wszystkie bramy garażowe są robione na zamówienie co do centymetra, należy podać tylko wymiar otworu, a my zajmiemy się resztą dopasowując odpowiednią bramę.
Każdy nasz produkt jest objęty 12 – miesięczną pisemną gwarancją. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

Nasza firma to najlepszy wybór!

Galeria zdjęć:

Zapytaj o cenę garażu!

Zapraszamy wszystkich do skalkulowania ceny garażu blaszanego przed zakupem i porównania naszej oferty z innymi.

Potrzebujesz pomocy?

Wszystkie najczęściej zadawne pytanie dotyczące garaży blaszanych oraz naszej oferty znajdziesz tutaj!

Symulator kolorów garaży

Zasymuluj kolory dla swojego nowego garażu. Wypróbuj najrozmaitsze kombinacje i sam zdecyduj, jaki ma być Twój garaż