Garaże blaszane

Firma STALSYSTEM to firma prężnie rozwijająca się działająca na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju garażami blaszanymi.

Informacje o ratach

Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która jest już dostępna w systemie ratalnym!
Zapraszamy do składania zapytań!

Transport i montaż

Specjaliści firmy STALSYSTEM
fachowo zamontują garaż blaszany
i to zupełnie bezpłatnie!
  • prom
  • prom
  • prom
  • prom

Kontakt z nami

tel. 797 463 288
739 280 739

Dwuskrzydłowe

Brama garażowa dwuskrzydłowa to prosta sprawdzona konstrukcja służąca użytkownikom przez długie lata. Nasze bramy można zastosować wszędzie tam, gdzie brama uchylna lub segmentowa nie spełni swojego zadania. Szczególnie polecamy do wolnostojących garaży blaszanych, hal, wiat, itp.
Brama garażowa wykonana jest w całości z profili zamkniętych ocynkowanych, dobieranych indywidualnie do wielkości bramy, tak aby była bezpieczna, solidna i spełniała wszystkie normy technologiczne. Jak sama nazwa wskazuje bramy dwuskrzydłowe posiadają dwa skrzydła (prawe i lewe).  Istnieje również możliwość wykonania dodatkowych drzwi przejściowych zwanych potocznie „furtką”. Konstrukcja skrzydeł obita jest blachą trapezowaną wąsko lub szeroko tłoczoną za pomocą aluminiowych nitów. Blachę możemy zamontować wzdłuż lub w poprzek bramy w dowolnym kolorze z palety RAL. W naszej ofercie znajdą Państwo również blachy drewnopodobne o strukturze „złoty dąb” oraz „orzech” co pozwala na dobranie bramy kolorystycznie np. do stolarki okiennej. Każda brama na całym obwodzie jest uszczelniona za pomocą uszczelek gumowych. Istnieje ewentualność docieplenia bramy za pomocą styropianowych wkładów termicznych i od wewnętrznej strony wykończenia białym panelem PCV.
Nasze bramy garażowe wyposażone są w dwa rygle, zamek z klamką i kompletem kluczy. Wszystkie bramy są wykonywane według indywidualnych potrzeb zamawiającego. U nas nie ma wymiarów standardowych każda brama jest na wymiar, Klient podaje wymiary otworu a my dopasujemy odpowiednią wielkość bramy. Każda zakupiona brama garażowa może zostać zamontowana przez naszych wykwalifikowanych monterów  w atrakcyjnej cenie. Brama garażowa dwuskrzydłowa jest objęta 12-sto miesięczną pisemną gwarancją.
Na życzenie Klienta wystawiamy fakturę VAT.

Galeria zdjęć:

Zapytaj o cenę garażu!

Zapraszamy wszystkich do skalkulowania ceny garażu blaszanego przed zakupem i porównania naszej oferty z innymi.

Potrzebujesz pomocy?

Wszystkie najczęściej zadawne pytanie dotyczące garaży blaszanych oraz naszej oferty znajdziesz tutaj!

Symulator kolorów garaży

Zasymuluj kolory dla swojego nowego garażu. Wypróbuj najrozmaitsze kombinacje i sam zdecyduj, jaki ma być Twój garaż